O nas

Agencja J. Bayer Production działa na rynku reklamowo-poligraficznym od 1992 roku.Tworzymy fachowy zespół, którego celem jest kompleksowa obsługa promocyjno-reklamowa dużych i małych firm.

Kreujemy i realizujemy produkcje poligraficzne, służąc także doradztwem w zakresie wykonania projektów nietypowych. Specjalizujemy się w poligrafii, oferując usługi na najwyższym poziomie. Tworzymy z pasją, poprzez pełne zaangażowanie w każdy projekt, współpracę z wybranymi podwykonawcami i z wykorzystaniem lat doświadczeń. Nasze możliwości i jakość oferowanych usług odzwierciedla portfolio i lista klientów, którzy nas docenili. Satysfakcja Klientów to nasz sukces.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i dołączenia do grupy naszych Klientów. Zawsze chętnie odpowiemy na Państwa zapytanie i przygotujemy indywidualną ofertę.


Z naszych usług skorzystały już takie firmy jak:

AIG
AWAS
BENCKISER
BRASSERIE
CALL CENTER POLAND
CALZEDONIA
CARGILL
CENTRUM PROMOCJI MŁODZIEŻOWEJ
CIGNA STU
DEUTCHE BANK
DUBLON
EBS
FRANKE
HATOR
HEARST MARQUARD PUBLISHING
HECHT
IDEA CENTERTEL
INTEL

KOCH INTERNATIONAL
MASTERLINK
NESTLE
PETRO - EBC
PROVIDENT
PSM "IDEALNE MIESZKANIE"
RADIO KOLOR
SIEMENS
SONY BMG
SPI
SUPPORT
SZKOŁA BIZNESU POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
TELMA
UNILEVER POLSKA
VOLVO AUTO POLSKA
WHIRPOOL
WITTCHEN

... i wiele innych.


Oprócz działań w zakresie marketingu, kreacji i produkcji materiałów POS nasza działalność obejmuje rownież marketing zaangażowany społecznie CRM (cause related marketing) i CRS (Corpotare Social Responsibility) z uwzględnieniem zarówno celów marketingowych jak i potrzeb społecznych.

W zakresie zabezpieczenia podstawowych potrzeb społecznych i edukacyjnych wspieramy między innymi masajskie dzieci w Tanzanii w okolicach miasta Handenii/ Tanga.

W najbliższym czasie będziemy starali się wspomóc budowę szkoły.


Bardzo dziękujemy Poczcie Polskiej S.A., będącej naszym Partnerem w organizowanych przez nas akcjach niesienia pomocy dla dzieci.
COPYRIGHT BY JAR WEBStudio - J. BAYER PRODUCTION 2004-2005